Czy można wieźć pralkę na boku?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • anpado
    Drive
    • 2011
    • 65

    Czy można wieźć pralkę na boku?

    Zamieszczone przez Qstachu
    Ale jeden poważny minus takiego rozwiązania napięcie jest cały czas na przedłużce, a nam zależało na napięciu po zapłonie ja podobny rozgałęźnik trzymałem koło ręcznego fajnie pasował w tą kieszonkę ale nie spełniał do końca moich oczekiwań :P
    końcówkę od tego rozgałęźnika wkładam jak potrzebuję do "oryginalnego" gniazda zapalniczki więc prąd płynie tylko wtewdy jak ja chcę
  • guzolot
    Rider
    • 2010
    • 473

    #2
    Czy można wieźć pralkę na boku?

    Potrzebuję przewieźć pralkę taką od góry ładowaną. No i wchodzi do bagażnika ale na leżąco.
    Czy można takie pralki wozić na boku? Nic złego się nie stanie?
    Sprzedam dom: http://www.paulinaguzek.pl/dom/
    ---


    A to moja skodzinka:
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1470014

    Komentarz

    • BADYL
      RS
      • 2011
      • 2419
      • Octavia IV combi (NX5)
      • BKD 2.0 TDI 140 KM

      #3
      Re: Czy można wieźć pralkę na boku?

      Zamieszczone przez guzolot
      Potrzebuję przewieźć pralkę taką od góry ładowaną. No i wchodzi do bagażnika ale na leżąco.
      Czy można takie pralki wozić na boku? Nic złego się nie stanie?
      nie powinno ponieważ w pralce (nowej)jest blokada by bęben się nie przemieścił...zresztą samemu również przewoziłem taką pralkę i z tego co pamiętam na boku
      nasze auta: MÓJ SMOCZEK

      Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

      Komentarz

      • guzolot
        Rider
        • 2010
        • 473

        #4
        Zamieszczone przez BADYL
        samemu również przewoziłem taką pralkę i z tego co pamiętam na boku
        i po przewózce działała? :-)
        Sprzedam dom: http://www.paulinaguzek.pl/dom/
        ---


        A to moja skodzinka:
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1470014

        Komentarz

        • BADYL
          RS
          • 2011
          • 2419
          • Octavia IV combi (NX5)
          • BKD 2.0 TDI 140 KM

          #5
          Zamieszczone przez guzolot
          Zamieszczone przez BADYL
          samemu również przewoziłem taką pralkę i z tego co pamiętam na boku
          i po przewózce działała? :-)
          bez problemu
          nasze auta: MÓJ SMOCZEK

          Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

          Komentarz

          • hubert78
            RS
            S_OCP Member
            • 2007
            • 1576

            #6
            Jak nowa nic się nie stanie, jak używana to wody z bębna się trzeba pozbyć jak najwięcej bo będzie ciekło podczas transportu

            Komentarz

            • kazik4x4
              RS
              • 2008
              • 2728

              #7
              Zamieszczone przez hubert78
              Jak nowa nic się nie stanie, jak używana to wody z bębna się trzeba pozbyć jak najwięcej bo będzie ciekło podczas transportu
              Jak używka, to oprócz tego, że nieco się z niej poleje, to może jeszcze bęben i napęd spaść z zawieszenia.

              Komentarz

              • hubert78
                RS
                S_OCP Member
                • 2007
                • 1576

                #8
                Zamieszczone przez kazik4x4
                Zamieszczone przez hubert78
                Jak nowa nic się nie stanie, jak używana to wody z bębna się trzeba pozbyć jak najwięcej bo będzie ciekło podczas transportu
                Jak używka, to oprócz tego, że nieco się z niej poleje, to może jeszcze bęben i napęd spaść z zawieszenia.
                Albo koło w samochodzie się może urwać :wink:

                Komentarz

                • oolsztyniak
                  RS
                  S_OCP Member
                  • 2007
                  • 6656
                  • Superb II combi (3T5)
                  • BMN 2.0 TDI RS 170 KM

                  #9
                  Ludzie to nie lodówka chłodzona freonem ;-)
                  Bez problemu możesz przewozić.
                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                  Komentarz

                  • tomek12153
                    Classic
                    • 2013
                    • 32

                    #11
                    hehe dobry filmik

                    Komentarz

                    • guzolot
                      Rider
                      • 2010
                      • 473

                      #12
                      czasem mi trudno uwierzyć, że na świecie jest aż tyle głupoty.
                      Sprzedam dom: http://www.paulinaguzek.pl/dom/
                      ---


                      A to moja skodzinka:
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1470014

                      Komentarz

                      • sew1981
                        Moderator
                        S_OCP MemberModeratoRS
                        • 2009
                        • 10986
                        • Fiat

                        #13
                        guzolot, zamontuj blokadę na bęben i przewoź

                        Komentarz

                        • guzolot
                          Rider
                          • 2010
                          • 473

                          #14
                          sew1981, już przewiozłem - sprawa miniona :-)
                          Sprzedam dom: http://www.paulinaguzek.pl/dom/
                          ---


                          A to moja skodzinka:
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1470014

                          Komentarz

                          • ale_jak_to
                            Ambiente
                            • 2011
                            • 199

                            #15
                            Podepne sie pod temat.
                            Da rade przewiesc gabaryt o wymiarach 126cm x 100 x 61cm moze ktos cos wiekszego przewozil podobnych rozmiarów i sie orientuje?

                            Komentarz

                            Pracuję...